United 1-1 ellen

united

Lehetőség van megrendezni 1-1 elleni mérkőzéseket, amikor csak akarsz. Ezeknek két típusa van:

• Gyors mérkőzés
  • Manuális mérkőzés

Mindkettőnél választható a Ladder-mód. Szóval játszhatsz teljesen tét nélküli barátságos meccseket, vagy egy kis izgalmat belevéve, Ladder pointokért küzdhetsz.

Az 1-1elleni mérkőzések 100 GU STAR a költségűek. Bármikor leköthető automatikus ellenfélválasztással, vagy privát mérkőzésként is. Privát mérkőzésnél kapsz egy 6 karakter hosszú számból álló kódot, miután létrehoztad a mérkőzést, egyszerűen csak add meg ezt az ellenfelednek, és amint beírja a kódot a mérkőzés létrejön.

Részvétel kóddal

Ha kapsz egy kódot, válaszd a “Részvétel kóddal” opciót és add meg azt. Mielőtt véglegesítenéd a részvételt, győződj meg róla, hogy megfelelnek-e a mérkőzés beállításai. Tartsd észben azt is, hogy így is 100 GU STAR a költséged.

Minden mérkőzés lefoglal egy 2 óra 45 perc hosszú blokkot, így ha például ha 16:00 órára van egy mérkőzésed akkor a leghamarabbi mérkőzés időpontja: 18:45.

Manuális mérkőzésen való szerepléshez a kezdésnek minimum egy órával a leszervezés után kell lennie, hogy legyen elég idő beállítani a felállást.

Gyors mérkőzések

A gyorsmérkőzések a legkönnyebb és leggyorsabb módja hogy 1-1 ellen mérkőzést játssz, mivel akár leszervezés után már 15 perccel is kezdődhet a játék. Nyilvános és privát meccset is játszhatsz.

Nyilvános mérkőzéseket a rendszer sorsol, mikor is egy hasonló beállításokat megadott csapattal párosít. Több hasonló találat esetén a rendszer olyan ellenfelet próbál választani, amelyik ereje leginkább egyezik a tiéddel. Általában ez a procedúra nem tart tovább, mint 5 perc.

Privát mérkőzésnél kapsz egy 6 karakter hosszú számból álló kódot miután létrehoztad a mérkőzést egyszerűen csak add meg ezt az ellenfelednek, és amint beírja a kódot a mérkőzés létrejön, és a számláló elindul.

Ezáltal a gyorsmérkőzések lehetőséget biztosítanak, hogy játssz bárhol és bármikor, amikor csak kedved támad.

Megjegyzés: Gyorsmérkőzéseknél van egy képzeletbeli óra a jobb felső sarokban. Itt jelennek meg a jelenlegi eredmények és a mérkőzés események (két perces késéssel). Ez egyben egy link is az élő közvetítésre.

Manuális Mérkőzések

Ha egy manuális mérkőzést szervezel le, beállíthatod a kezdési időt is, de a jelen időhöz képest minimum 90 perccel, maximum pedig egy héttel később kell lennie. Egyszerre 10 mérkőzést köthetsz le egyidejűleg.