united

Je možné naplánovat si jeden zápas kdykoli chcete. Jsou 2 typy zápasů 1 na 1:

• Rychlý zápas
  • Manuální zápas

Oba typy zápasů mohou být hrány o body do žebříčku, takže můžete volit mezi přátelským zápasem pro zábavu a zápasem o body do žebříčku.

United 1 na 1 stojí oba týmy 100 GU STARS. Můžou být naplánovány spontánně, proti náhodnému protivníkovi nebo jako soukromý zápas. Pro soukromý zápas získáte šestimístný kód. Jednoduše dejte tento kód vašemu protivníkovi. Jakmile zadá kód, zápas začne.

Zúčastnit se použitím kódu

Když obdržíte kód, zvolte možnost "Zúčastnit se použitím kódu" na stránce, která se Vám otevře a vložte kód. Než vše potvrdíte tlačítkem níže vpravo, zkontrolujte, zda Vám všechna nastavení vyhovují. Mějte na paměti, že každé utkání "1 na 1" stojí 100 GU STARS.

Každé 2 hodiny a 45 minut lze hrát jen jeden zápas. Takže pokud máte jeden naplánovaný na 6 hodin, další lze hrát nejdříve v 8:45.

Manuální zápas může začít nejdříve za 1 hodinu. To poskytne oběma týmům dost času na nastavení sestavy.

Rychlý zápas

Rychlý zápas je nejsnadnější a nejrychlejší způsob, jak hrát "1 na 1". Rychlý zápas může začít do 15 minut a může být soukromý nebo veřejný.

Veřejné zápasy jsou plánované systémem. Ten vyhledá tým, který má zájem o 1 na 1 se stejným nastavením, jaké jste zvolili Vy. Pokud existuje více takových týmů, systém vybere ten, jehož síla je podobná síle Vašeho týmu. Tento proces obvykle trvá méně jak 5 minut.

Když vytváříte soukromý zápas, získáte šestimístný kód, který dáte jinému manažerovi. Jakmile je kód zadán, objeví se odpočet do začátku zápasu.

Díky rychlým zápasům můžete hrát kdykoli chcete a užít si více zábavy.

Poznámka: Rychlé zápasy mají v pravém horním rohu obrazovky zvláštní ukazatel času a skóre zápasu (s dvouminutovým zpožděním). Také zde vidíte odkaz na přímý přenos..

Manuální zápas

Když plánujete manuální zápas, vybíráte čas výkopu, který musí být nejdříve za 90 minut a nejdéle za týden. Můžete naplánovat až 10 těchto zápasů současně.